CYTOSAN MYDŁO

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

19,51 zł brutto


Cytosan to naturalne mydło glicerynowe zawierające potasową substancję humusową.

Cytosan mydło harmonizuje przede wszystkim drogę przednią środkową, tylną środkową, żołądka, śledziony, osierdzia i potrójnego ogrzewacza.

CYTOSAN koncentrat humusowy Energy
Suplement diety wzbogacony bioinformacją; koncentrat humusowy o dużej zawartości potasu, wzbogacony...
0 Ocena (s)
125,85 zł
Cytosan szampon
Cytosan szampon , który goi...   ...wypróbuj w przypadku, gdy borykasz się z problemami takimi jak:...
0 Ocena (s)
Język dwulatka - Tracy Hogg, Melinda Blau
Jeden z najwyżej cenionych poradników dla rodziców, którzy pragną lepiej zrozumieć swoje dziecko. Okazuje...
0 Ocena (s)

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Potassium Humate (0,50%), Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate 
Waga: 100g

Produkt został stworzony, wyprodukowany i skontrolowany zgodnie z wymogami normy
ISO 9001:2008.

Działanie substancji humusowych

Ogólne zanieczyszczenie środowiska naturalnego wraz z niewłaściwymi nawykami żywieniowymi, niedoborem snu i ruchu i nadmiarem stresu sprzyja w znacznym stopniu zanieczyszczeniu toksycznymi i odpadowymi substancjami i ogólnemu pogorszeniu zdolności organizmu do pozbywania się tych substancji. Obciążenie to jest naturalną przyczyną starzenia i skłonności do chorób. Dlatego należy zwrócić uwagę na regularną detoksykację organizmu. Idealne jest połączenie wewnętrznego oczyszczania organizmu poprzez układ trawienny i wydalniczy z zewnętrznym oczyszczeniem skóry przy pomocy substancji humusowych. Skóra i jelito grube są wzajemnie połączone przez układy narządów i kiedy ułatwimy pracę jednemu, przyniesie to ulgę także drugiemu organowi. W trakcie detoksykacji konieczne jest też dbanie o odpowiednią ilość spożywanych płynów.

 

Każdy z pewnością słyszał o kąpielach torfowych i cudownych właściwościach tych kąpieli. Torf zawiera szereg sprzyjających organizmowi substancji. Do najbardziej znanych należą substancje humusowe, substancje aktywne zawarte w mydle Cytosan.

 

Substancje humusowe, które powstają w powolnym procesie rozpadu substancji organicznej przy udziale tlenu, mają bardzo złożoną strukturę. Mowa o substancjach bioaktywnych o wysokiej reaktywności chemicznej, o wyjątkowych właściwościach regeneracyjnych na organizm i jego układ energetyczny. Substancje humusowe mają zdolność do wiązania z sobą poprzez tzw. wiązanie chelatowe przede wszystkim metali ciężkich (ołów, rtęć, kadm), wolnych rodników, trucizn i substancji toksycznych, które następnie organizm wydala. Przeciwdziałają też rozwojowi grzybów i niektórych wirusów w organizmie.

 

Regularne stosowanie naturalnego mydła Cytosan poleca się uzupełniać czasowym stosowaniem preparatów humusowych w formie kompresów (Cytosan, Cytosan Fomentum) czy kąpieli (Balneol). Poprzez działanie substancji humusowych ze skóry wypłukują się szkodliwe osady przez co dochodzi do odnowienia naturalnej pracy skóry. Substancje humusowe łagodzą objawy podrażnionej i swędzącej skóry i wzmacniają obronny kwaśny płaszcz, dzięki któremu organizm lepiej się broni przed chorobą, podnosi się nieswoista odporność organizmu. Przez tysiące lat ludzkość uważa wodę, słońce, wyciągi roślinne, torf i błoto za eliksiry zdrowia i urody.

 

Zastosowanie mydła Cytosan

·        działa na wszystkich sprawców infekcyjnych chorób skóry

·        polecane jest dla skóry osłabionej i obciążonej schorzeniami wewnętrznymi

·        pomaga w odmłodzeniu postarzałej skóry

·        ma pozytywny wpływ w przypadku skóry pokrytej licznymi brodawkami

·        głęboko oczyszcza

·   można go użyć również przy chorej tkance podskórnej

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

CYTOSAN MYDŁO

CYTOSAN MYDŁO

Cytosan to naturalne mydło glicerynowe zawierające potasową substancję humusową.

Cytosan mydło harmonizuje przede wszystkim drogę przednią środkową, tylną środkową, żołądka, śledziony, osierdzia i potrójnego ogrzewacza.

Path: > > > > CYTOSAN MYDŁO

Aktualności Galerii Kasztanowej