Propagator Garland z wkładem do ukorzeniania 38x23xh20cm G227

72,36 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 89,00 zł z dnia 15.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Garland mini szklarenka do sadzonek z wkładem do ukorzeniania 38x23xh20cm G227
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

Propagator Garland z wkładem do ukorzeniania 38x23xh20cm

Informacje o produkcie:

Ten kompletny zestaw do wysiewu zawiera tacę podstawową, 28 trwałych komórek na sadzonki i przezroczystą wentylowaną pokrywę propagatora. Wyjątkowo zaprojektowane komórki umożliwiają łatwą kontrolę rozwoju korzeni i zerowe naruszenie korzeni, gdy rośliny są poddane procesowi przesadzania. Komórki o głębokości 12 cm mają wewnętrzne prążkowane boki, które sprzyjają zdrowemu rozwojowi korzeni w dół. Każda komórka posiada centralny otwór drenażowy i 4 boczne otwory wentylacyjne zapewniające doskonały drenaż i korzystne przycinanie powietrzne systemu korzeniowego. Przezroczysta pokrywa propagatora o wysokości 8 cm jest wyposażona w łatwy w użyciu otwór wentylacyjny tarczowy.

Szklarenka jest idealna dla wszystkich roślin o głębokim systemie korzeniowym, takich jak fasola i groszek cukrowy, ale równie dobrze nadaje się do uprawy innych sadzonek. Formowane wtryskowo komórki roślinne o długiej żywotności i podstawka zapewniają lata wielokrotnego użytku. Po użyciu komórki można łatwo wyczyścić i wysterylizować w zmywarce.

Sprawdź rozmiar (po złożeniu): 38 cm (15 cali) długości x 23,5 cm (9,25 cala) szerokości x 20 cm (8 cali) wysokości

Garland
6467
43 szt.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.