• -15%
    QI COLLAGEN 150g Energy

QI COLLAGEN 150g Energy

98,98 zł
84,13 zł Zniżka 15%
Brutto

Najniższa cena produktu 90,87 zł z dnia 02.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Bardzo skuteczny napój kolagenowy w proszku (do samodzielnego przygotowania) dla zdrowych kości, stawów i skóry zawiera:

  • Bioaktywny kolagen morski typu I. i II.,
  • Ajurwedyjski kompleks ziół
  • Naturalna witamina C z ekstraktu z aceroli,
  • Boswelia serrata (kadzidłowiec) utrzymuje optymalne zdrowie kości i stawów*,
  • Curcuma longa (ostryż) wspomaga zdrowie skóry** i jej młodzieńczy wygląd.
  • Szczególnie starannie wyselekcjonowany kolagen pochodzi z wolnego głębokomorskiego odłowu z chłodnych wód wokół Islandii

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

Substancje aktywne

82,4% Kolagen islandzki typu I. (95,87%) i II.(4,13%), ekstrakty z owoców aceroli (9,4%), korzenie ostryżu długiego (kurkumy) (4%), kadzidłowca Boswellia serrata (2%) i owocu morwy białej (2%).

- produkt słodzony stewią: glikozydy stewiolowe (0,2%) - 

Wartość energetyczna

Kolagen należy do centralnej Ziemi – Ziemi, która zapewnia samo życie. Niesie ze sobą przemiany Ziemi, zabezpiecza wilgotność, pulchność, pełność, ruch Centralna Ziemia zawiera 50 % jang i 50 % jin, wytwarza harmonię w narządach i w naszym życiu. Długofalowe stosowanie QI collagenu będzie mieć swoje odzwierciedlenie nie tylko na skórze i w stawach, gdzie to działanie powinniśmy zaobserwować najszybciej, ale obiecuje nam harmonizację całego organizmu.

Działanie wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

QI collagen wpływa przede wszystkim na drogi energetyczne żołądka, trzustki i śledziony, serca, osierdzia i potrójnego ogrzewacza. Istotnym efektem jest wzajemne równoważenie meridianów jang i jin, tj. meridianów tzw. narządów parzystych.

ForMeds
4374
2 szt.

Opis

Cena za kilogram
605,73 zł

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.