Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 31,00 zł

Aktywne filtry

Prawa umysłu. Myśli kształtują życie - Joseph...

Cena podstawowa 29,52 zł Cena 22,14 zł
Dostępność: 1 W magazynie

"Człowiek sam ściąga na siebie cierpienie, chorobę, ból i różnoraką biedę ignorując prawa umysłu i ścieżki Nieskończonego Ducha. Musisz odrzucić przekonanie, że Bóg jest istotą podobną do człowieka, przepełnioną chęcią zemsty. Bóg jest uniwersalnym prawem, które nie jest mściwe. Bóg nie jest osobą na nasze podobieństwo i naprawdę nie ma względu na osoby (Dz 10, 34)". "Pamiętaj, że wola Boża względem ciebie nie może być sprzeczna z fundamentalnym dążeniem Zasady Życia do wyrażania Siebie poprzez miłość, piękno, radość, harmonię i wszelką obfitość..."

Ukryta moc - Joseph Murphy

Cena podstawowa 28,57 zł Cena 21,43 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Oto stronice, za pomocą których dr Joseph Murphy prowadzi czytelnika daleko poza umowne granice naukowego poznania. Książka ta - owoc jego wieloletnich badań - zawiera opisy praktycznych technik, powołuje się na przykłady i nie stroni od anegdot.

Czytelnik, który otworzy się na jej przesłanie, nauczy się:

  • rozwijania swoich ukrytych, pozazmysłowych mocy;
  • wizualizacji przyszłych wydarzeń i - jeśli to konieczne - zmieniania ich;
  • korzystania z daru pozazmysłowego postrzegania i intuicji;
  • odkrywania przesłania zawartego w snach i wizjach;
  • oceniania przesłań pochodzących od "zmarłych";
  • neutralizowania skutków działania czarnej magii, voodoo i innych negatywnych sugestii;
  • posługiwania się pismem automatycznym, z którego znane są osoby bardzo wrażliwe i jasnowidzące.

Uwierz w siebie - Joseph Murphy

Cena podstawowa 30,48 zł Cena 22,86 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie - idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tej książce dr Joseph Murphy pokazuje ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu - od przekonania, że "dla chcącego nic trudnego".

Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz - podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon.

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.