Lista produktów marki Leni

Aktywne filtry

Wskaźnik poziomu wody II/07 LENI

Cena 4,31 zł
Dostępność: 2916 W magazynie
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 7cm Wskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.

Wskaźnik poziomu wody II/05 LENI

Cena 3,50 zł
Dostępność: 2474 W magazynie
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 5cm Wskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.

Wskaźnik poziomu wody II/09 LENI

Cena 4,41 zł
Dostępność: 331 W magazynie
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 9cm Wskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.

Wskaźnik poziomu wody II/19 LENI

Cena 6,93 zł
Dostępność: 239 W magazynie
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 19cm Wskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.

Wskaźnik poziomu wody II/12 LENI

Cena 4,88 zł
Dostępność: 184 W magazynie
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 12cm Wskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.