Lista produktów marki KDC

Aktywne filtry

Szczęście w Alkowie. Rewolucyjna droga do...

Cena podstawowa 28,57 zł Cena 21,43 zł
Dostępność: 1 W magazynie

"Kochać każdy się chce..." jak powiada poeta. Każdy też zasługuje na udane życie seksualne. Nie każdy jednak potrafi o nie zadbać. Ten poradnik pomoże rozpoznać i zrozumieć wzajemne oczekiwania partnerów, co doprowadzi do satysfakcjonującego pożycia. Autorka obala błędne schematy, a w ich miejsce proponuje nowe, przyjazne rozwiązania problemów w sypialni. Specjalny test pozwoli każdemu zmierzyć współczynnik swojej seksualności!"

Układaj mądrze swoją dietę - Michael Mogadam

Cena 20,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Dr Michael Mogadam wprowadza rewolucyjny program, pozwalający nie tylko zrzucić zbędne kilogramy (i już nie przytyć), lecz także poprawić swoje zdrowie. Jego dieta THI opracowana na podstawie najnowszych osiągnięć w medycynie, dietetyce i profilaktyce, drastycznie zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby ukłądu sercowo-naczyniowego i cukrzycy oraz przedwczesnego starzenia się i demencji.

Czytanie z dłoni dla zakochanych - Jon...

Cena podstawowa 26,67 zł Cena 20,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Miłość jak na dłoni! 150 ilustracji i chiromantyczny przewodnik zgodności charakterów Chcesz wiedzieć, czy Twoja sympatia ma instynkt opiekuńczy, chce mieć liczne potomstwo, jest obdarzona intuicją, umie zadbać o pieniądze lub ma silny temperament? Sztuka chiromancji ułatwia dobór partnera!

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.