• Wyprzedaż!
  • -25%
    Jak oczyścić organizm w 2 dni - Kathryn Marsden

Jak oczyścić organizm w 2 dni - Kathryn Marsden

20,95 zł
15,71 zł Zniżka 25%
Brutto

Najniższa cena produktu 16,50 zł z dnia 30.11.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Książka "Jak oczyścić organizm w 2 dni" uczy, co zrobić by poczuć się lepiej, jak zdrowo żyć. Nie jest to cudowna kuracja, lecz droga do sprawniejszego funkcjonowania organizmu. Regularne oczyszczanie jest nie tylko "lekiem" zapobiegawczym, ale też takim, który warto zastosować w sytuacji, gdy występują jakiekolwiek zaburzenia. Odtruwanie to jedna z najlepszych metod walki z różnymi dolegliwościami, sposób na pobudzenie zmęczonego organizmu. Dobrze jest skorzystać z tej metody przy odchudzaniu, pozbywaniu się zbędnych kilogramów. Przedstawiony tutaj program odtruwania pobudzi zbyt wolny metabolizm. Dwudniowa sesja jest łatwa do przeprowadzenia. Jeżeli będziemy powtarzać ją regularnie, przyniesie dużo więcej korzyści niż różne diety, które wymagają rezygnacji z pewnych pokarmów i są w związku z tym zbyt trudne dla wielu ludzi. Ta dieta jest dużo lepiej zrównoważona niż diety niskotłuszczowe, które dostarczają przeciętnie 1000 kalorii. ...Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

... W czasie tego programu ciało otrzymuje dużo składników odżywczych, właściwy poziom włókna roślinnego i mnóstwo płynów nawadniających organizm. Nie będzie więc uczucia głodu.

Jak oczyścić organizm w 2 dni fragment książki

Pestycydy mogą być przyczyną kruchości kości

Najświeższa wiadomość jest taka, że pewne preparaty fosforoorganiczne mogą powodować osteoporozę. Istnieją dowody wskazujące, że mogą one być jedną z przyczyn nasilającej się kruchości kości u ludzi. Potrzebne są dalsze badania w tym zakresie. Narodowe Towarzystwo Osteoporozy wyraziło pogląd, że „niedostatek danych związanych z tego typu badaniami jest skandalem". Kilka innych organizacji, między innymi prestiżowe Królewskie Towarzystwo ds. Ochrony Ptaków, także wyraziło poważne zaniepokojenie tym, że farmy i przemysł chemiczny powodują, w sposób pośredni, ale stały, zniszczenia w łańcuchu pokarmowym. Istnieje obawa, że badacze będą tak jak dotąd zajmować się jedynie tymi chemikaliami, które zostały zakumulowane w takiej ilości, że mogą natychmiast zabić człowieka lub spowodować poważną niesprawność jego organizmu. Tak właśnie stało się z „syndromem wojny w Zatoce Perskiej". Przez kilka lat nie chciano zajmować się tym problemem, gdyż założono z góry, że tysiące żołnierzy jedynie wymyślało swoje objawy. Nikt nie zainteresował się poważnie tym, że regularne połykanie (lub nawet jednorazowe połknięcie) małej ilości toksyn może doprowadzić do poważnych chorób po upływie długiego okresu.
Należy również podchodzić z wielką rezerwą do raportów mówiących o tym, że toksyny, na kontakt z którymi byliśmy narażeni w ostatnich latach, dawno już zostały usunięte z organizmu bez pomocy terapii odtruwających.
Mam podać jakiś dobry przykład?...

150
1 szt.

Opis

Szerokość
150
Wysokość
210
Ilość stron
132

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.