• Wyprzedaż!
  • -25%
    Księga mediów - Allan Kardec

Księga mediów - Allan Kardec

47,62 zł
35,71 zł Zniżka 25%
Brutto

Najniższa cena produktu 37,50 zł z dnia 30.11.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Allan Kardec (1804–1869) – właśc. Hippolyte Léon-Denizard Rivail. Francuski pedagog, językoznawca, autor wielu rozpraw dydaktycznych, podręczników i prac na temat systemu oświatowego. Zainicjował pierwsze w świecie naukowe badania zjawisk mediumicznych, ustalając klasyczne kanony komunikacji z pozamaterialną sferą życia oraz relacji pomiędzy światami Duchów i ludzi. Dzięki współpracy z licznymi mediami, na podstawie tysięcy komunikatów uzyskanych drogą eksperymentalną w czasie seansów, skodyfikował zasady filozofii spirytystycznej. Jako wydawca „Przeglądu Spirytystycznego” i założyciel Paryskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych, inspirował (głównie w Europie) badania i zrodzony dzięki ich rezultatom ruch społeczny, do czego przyczyniły się jego wielokrotne wznawiane w wielotysięcznych nakładach publikacje, przetłumaczone na kilkadziesiąt języków. Za swą działalność był szykanowany. Jego dzieła przez wiele lat znajdowały się na kościelnym Indeksie Ksiąg Zakazanych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

Księga mediów:światowy bestseller literatury ezoterycznej;klasyczne dzieło zapoczątkowujące naukowe badania zjawisk mediumicznych;szczegółowy wykład metodologii kontaktów ze sferą pozamaterialną;charakterystyka trudności i zagrożeń związanych z praktyką spirytystyczną;zasady organizacji seansów spirytystycznych i stowarzyszeń;relacje z seansów Paryskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych;fragmenty artykułów z „Przeglądu Spirytystycznego”.

Uwaga! Jest to pierwszy w Polsce kompletny przekład „Księgi mediów” (bez ingerencji cenzury i skrótów redakcyjnych).

KOS
372
1 szt.

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.