• -10%
    Growbag Doniczka materiałowa 39l 40x30cm Root Pouch

Growbag Doniczka materiałowa 39l 40x30cm Root Pouch

21,95 zł
19,76 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena produktu 24,30 zł z dnia 26.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Doniczki Root Pouch mogą być używane do uprawy oraz do transportu roślin, ponieważ są lekkie, wytrzymałe i wyposażone w uchwyty do przenoszenia. Rośliny i drzewa doniczkowe będą cieszyć się zdrowym wzrostem na powierzchni, a także można je sadzić bezpośrednio w ziemi, gdzie doniczka ulegnie degradacji, aby korzenie mogły się zakorzenić w środowisku naturalnym. Doniczka Root Pouch może być z powodzeniem stosowana w wielu różnych warunkach klimatycznych i glebowych, od piasku pustynnego po glinę. 

  • Doniczki te mają 3-4 lata żywotności
  • Gramatura 260mg/m2
  • Zwiększa wzrost roślin i plony
  • Tkanina pozwala korzeniom oddychać
  • Doniczki nadają się do prania.
  • Ocieplają ​​rośliny zimą i wychładzają latem
  • Mogą być używane z systemami kroplowymi, podwieszanymi i hydroponicznymi tacami zalewowymi
  • Kolor Czarny
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

Co sprawia, że ​​doniczki Root Pouch są bardziej zrównoważoną opcją ogrodniczą?

Doniczki na rośliny Root Pouch wykorzystywały odzyskane plastikowe butelki, które w przeciwnym razie zostałyby wysłane na nasze wysypiska. To nie tylko poddany recyklingowi stary plastik, ale także zapobiega konieczności tworzenia nowego plastiku, co oszczędza ropę naftową i paliwa kopalne.

Co sprawia, że ​​doniczki Root Pouch są lepszym wyborem dla zdrowszych roślin?

Doniczki na rośliny Root Pouch są bardziej oddychające i wydajne w wodzie, sprzyjając bardziej włóknistej, gęstej strukturze korzeni i zapobiegając krążeniu korzeni. Zapewniają również doskonałą izolację, chroniąc rośliny przed zimowym chłodem i letnim upałem.

Z czego wykonane są doniczki Root Pouch?

Doniczki na rośliny Root Pouch są wykonane z PETE (politereftalanu etylenu) pochodzącego z plastikowych butelek. Z materiału tego powstają włókna zmieszane z przetworzonymi włóknami bawełnianymi, które z czasem ulegają nieszkodliwej degradacji. Powstała geowłóknina jest dostępna w czterech wersjach, każda z innym harmonogramem degradacji - od sześciu miesięcy do sześciu lat

5027
19 szt.

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.