• Nowy
    CAN FAN LCD Controller - kontroler temperatury, wilgotności i prędkości wentylatorów EC
    CAN FAN LCD Controller - kontroler temperatury, wilgotności i prędkości wentylatorów EC
    CAN FAN LCD Controller - kontroler temperatury, wilgotności i prędkości wentylatorów EC

CAN FAN LCD Controller - kontroler temperatury, wilgotności i prędkości wentylatorów EC

600,81 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 739,00 zł z dnia 21.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Za pomocą kontrolera prędkości Can-Fan EC możesz sterować wentylatorami Q-Max EC lub Max-Fan Pro Series EC. Sterownik wentylatora umożliwia regulację ustawienia prędkości od 0% aż do 100%. Idealny do każdego środowiska pracy.
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

CAN FAN LCD Controller - kontroler temperatury, wilgotności i prędkości wentylatorów

Kontroler mierzy temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, ma także wbudowany czujnik światła, który wykrywa, czy jest dzień, czy noc. Kontroler jest typu Plug & Play, łatwy w użyciu i można nim sterować za pomocą zaledwie 3 przycisków.

 

Zalety zastosowania CAN FAN LCD Controller:


Ustawienia temperatury i wilgotności
Ustawienia dzienne i nocne
Łatwe sterowanie: Plug & Play!
Ustawienia prędkości maksymalnej i minimalnej
Większa kontrola, większa elastyczność
Bezgłośny i bezstopniowy
Sterowanie wieloma wentylatorami za pomocą jednego sterownika

Kontrolery Can-Fan: większa moc dla Ciebie

Każdy klient chciałby mieć możliwość kontroli swojego wentylatora. Czasami wentylator ma wbudowany kontroler, ale w większości przypadków są one sprzedawane osobno. Wiele wentylatorów ma już wbudowany przełącznik prędkości, mieszczący się w zakresie od 2 do 4 prędkości. Wentylatory AC (a także sterowniki AC) również zależą od natężenia prądu. Innymi słowy: liczba fanów, których możesz uruchomić, jest ograniczona. Oprócz tego nie można przekroczyć maksymalnego natężenia prądu podanego na kontrolerze.

To nie jest idealna sytuacja. Chcesz kontrolować pełne spektrum od 0 do 100%, ponieważ żaden obszar roboczy nie jest taki sam. Te zmienne wymagają dodatkowej kontroli i ustawień, dzięki czemu masz większą elastyczność. Na przykład ustawienia dnia i nocy lub większa kontrola temperatury i wilgotności; elementy, które pomogą Ci zoptymalizować wzrost i kwitnienie. Krótko mówiąc, doskonały efekt końcowy.

Wentylatory AC kontra EC

 
Wentylatory EC najnowszej generacji i sterowniki EC firmy Can-Fan nie mają ograniczeń, jakie posiadają wentylatory AC. Wentylatory EC nie są ograniczone amperażem. Liczba wentylatorów, którymi możesz sterować, jest teoretycznie nieograniczona. To ogromny krok naprzód, pod warunkiem, że używasz wentylatorów EC, takich jak Q-Max EC i Max-Fan Pro Series EC. Ale co, jeśli używasz wentylatorów AC? Cóż, Can-Fan opracował na to genialne rozwiązanie.

Can-fan
6574
3 szt.

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.