• Nowy
    Top Crop Top Veg 5L nawóz do fazy wzrostu

Top Crop Top Veg 5L nawóz do fazy wzrostu

140,14 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 172,37 zł z dnia 21.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Top Crop Top Veg 5L nawóz do fazy wzrostu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

Top Veg firmy Top Crop to płynny nawóz przeznaczony głównie do wspomagania wzrostu roślin. Jest bogaty w kwas humusowy i fulwowy, pomagając w budowaniu obrony roślin przed chorobami i/lub szkodnikami. A także stres.

JAK UŻYWAĆ TOP VEG Z TOP CROP?

Top Veg należy stosować wyłącznie poprzez nawadnianie, przestrzegając dawek wskazanych na etykiecie produktu. Zacznij używać w trzecim tygodniu po posadzeniu nasion. Zawsze zaczynaj od minimalnej dawki 2 ml/l i stopniowo zwiększaj przy kolejnych zastosowaniach, aż do maksymalnej dawki 4 ml/l. Pamiętaj, że Top Veg powinieneś stosować raz w tygodniu.
Top Veg firmy Top Crop pomaga również regulować pH gleby i zwiększa poziom chlorofilu.

WSKAZÓWKI

Możesz łączyć Top Veg z innymi nawozami Top Crop, aby pomóc roślinom rosnąć oraz z Top Bloom w pierwszych tygodniach kwitnienia. Zajrzyj do tabeli przycinania Top Crop, która poprowadzi Cię w zastosowaniach każdego produktu. Produkt dobrze wstrząsnąć przed każdym użyciem.
Top Veg poprawia strukturę gleby, a także jej zdolność do zatrzymywania wody i nawozów. Zalecamy przechowywanie tego nawozu w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Pomoże to utrzymać jakość produktu.

OPAKOWANIE 1L

 

Top crop
6324
1 szt.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.