• Wyprzedaż!
  • -25%
    Balsam do ciała wygładzający

Oszukać śmierć - Sanjay Gupta

33,33 zł
25,00 zł Zniżka 25%
Brutto

Najniższa cena produktu 26,25 zł z dnia 13.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

W tej fascynującej książce dr Sanjay Gupta – neurochirurg, główny korespondent medyczny stacji CNN oraz poczytny autor – opisuje niewiarygodne fakty naukowe, dzięki którym te niemal cudowne uzdrowienia mogły nastąpić. Grupa śmiałych lekarzy w zadziwiający sposób ratuje pacjentów, nie przyjmując do wiadomości faktu, że ich życie na zawsze się skończyło. Przedłużone zatrzymanie akcji serca, „śmierć mózgowa”, brak oddechu przez ponad godzinę – wszystkie te stany były kiedyś uznawane za nieodwracalnie śmiertelne, dziś jednak jest inaczej. Rewolucyjne postępy w medycynie w fascynujący sposób umożliwiają zacieranie granicy między życiem a śmiercią.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

Nienarodzone dziecko ze śmiertelną wadą serca… narciarka przez ponad godzinę zanurzona w zamarzniętym norweskim potoku… pacjent po operacji mózgu, który znalazł się w stanie śpiączki i którego lekarze nazwali „warzywem”.
Dwadzieścia lat temu nikt by tych ludzi nie ratował, nie dawano by im żadnych realnych szans na przeżycie. Dziś, dzięki niesamowitym postępom w medycynie, wszyscy ci ludzie żyją i mają się dobrze.

569
2 szt.

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.