• -15%
    Kiełki mieszanka chińska na patelnie 40g TORAF

Kiełki mieszanka chińska na patelnie 40g TORAF

2,77 zł
2,35 zł Zniżka 15%
Brutto

Najniższa cena produktu 2,54 zł z dnia 21.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Mieszanka chińska skomponowana jest z gatunków będących częstym dodatkiem w potrawach kuchni azjatyckiej. W skład mieszanki wchodzą gatunki będące nieocenionym źródłem łatwo przyswajalnego białka, obniżają poziom "złego" cholesterolu oraz zawierają duże ilości antyutleniaczy, które zapobiegają chorobom serca i nowotworom. Ze względu na zawartość kwasu foliowego polecana w szczególności kobietom w ciąży. Kiełki świetnie smakują przyrządzone na patelni z niewielką ilością oleju, jako dodatek do potraw z ryżu lub jako samodzielne danie.

Skład mieszanki:

Lens culinaris (soczewica jadalna)-25% Pisum sativum (groch zwyczajny)-25% Cicer arietinum (ciecierzyca pospolita)-20% Vigna angularis (fasola adzuki)-15% Vigna radiata (fasola mung)-15%

Wszystkie opakowania nasion na kiełki firmy TORAF pakowane są hermetycznie, co wydłuża przydatność nasion do siewu.

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 240,00 zł ! Więcej kupujesz - tańszą dostawę zyskujesz !!!

PRZYGOTOWANIE KIEŁKÓW:

Produkcja kiełków w domu jest bardzo prosta do wykonania przy użyciu kiełkownicy Bio-Natura. Postępując zgodnie z instrukcją obsługi kiełki są gotowe do spożycia po upływie 4-7 dni. Kiełkownica umożliwia jednoczesną uprawę 3 rodzajów kiełków. Kiełki są gotowe do spożycia przy długości ok. 1cm.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Zakupiony przedmiot może mieć różnice - w zależności od partii, aktualnie będącej na stanie może to być np. Inny wzór opakowania.

TORAF
3813
8 szt.

Opis

Cena za 100 g.
6,35 zł

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii w celu zapewnienia Ci najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony internetowej. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.